Konkurs dla wolontariuszy - VI edycja

Inspirując się Międzynarodowym Dniem Wolontariusza obchodzonym w dniu 5 grudnia, Ośrodek Pomocy Społecznej w Radlinie już po raz szósty ogłasza konkurs pragnąc wyróżnić najbardziej zaangażowanych wolontariuszy działających na rzecz społeczności Radlina. Konkurs dotyczy zarówno wolontariuszy działających w rozumieniu ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, jak i zwykłych obywateli otwartych na potrzeby bliskich, sąsiadów, organizacji czy szeroko pojętej społeczności lokalnej.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres poczty e-mail: ops@radlin.pl lub tradycyjną drogą pocztową na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Solskiego 15, 44-310 Radlin. Termin nadsyłania zgłoszeń – 30 listopada 2012.

Regulamin

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 5 grudnia 2012 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie przy ul. Mariackiej 9 o godzinie 16:00.
Dla wyróżnionych wolontariuszy przewiduje się atrakcyjne nagrody, finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszystkiego o wolontariacie można dowiedzieć się na stronie internetowej www.wolontariat.org.pl