• Slider 202
  • Slider 28

    Kliknij i polub nas.

    • Slider 16

Zajęcia stałe

ZAJĘCIA STAŁE MOK Radlin :

Poniedziałek
13.00-19.00    Nauka gry na pianinie - instruktor Izabela Bugla-Słomian
16.00-19.00    Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP -  instruktor Maria Rzechanek
16.00-17.30    Grupa Artystyczna "PRZYTUP" gr. 3 - instruktor Sabina Borkowska
17.30-19.00    Grupa Artystyczna "PRZYTUP" gr. 2 - instruktor Sabina Borkowska
19.00-20.00    Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU gr. I - instruktor Grzegorz Święty
19.40-20.40    ZUMBA fitness - Szkoła Tańca i Animacji TAŃCZYMY
20.00-21.30    Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU gr. II - instruktor Grzegorz Święty

 

Wtorek
16.00- 20.00    Zajęcia wokalne - instruktor Sylwia Lubszczyk
16.30-18.30    Grupa Artystyczna "PRZYTUP"  1 - instruktor Sabina Borkowska
18.30-21.00    Grupa Artystyczna "PRZYTUP" A - instruktor Sabina Borkowska
18.00-20.00    Kurs Tańca Towarzyskiego – instruktor Grzegorz Święty 
20.30        Latino Solo – instruktor Grzegorz Święty

 

Środa
13.00-17.00    Nauka gry na pianinie -  instruktor Izabela Bugla-Słomian
15.30-18.30    Gr Art Mały PRZYTUP -  instruktor Maria Rzechanek
16.00-16.45    Dziecięca Grupa Plastyczna „Mała Pasja” gr. I (5-7 lat) - instruktor Małgorzata Sadło
16.30-19.00    Kurs Języka CZESKIEGO
17.30-19.00    Dziecięca Grupa Plastyczna „Mała Pasja” gr. II (8-12 lat)- instruktor Małgorzata Sadło
19.00-20.00    Kurs Tańca Towarzyskiego - SZKOŁA TAŃCA I ANIMACJI „TAŃCZYMY”
19.00-21.45    Próba - Zespół Muzyczny TATA SŁAWEK

 

Czwartek
16.00-20.00    Zajęcia wokalne -  instruktor Sylwia Lubszczyk                                                                       
16.00-17.30     Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 3 - instruktor Sabina Borkowska
16.30-19.30    Grupa Twórcza „Pasja” dorośli - instruktor Jadwiga Pietrek
17.30 -19.00    Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 2 - instruktor Sabina Borkowska
17.30-19.00    Stowarzyszenie Radlińska Przystań - zajęcia ruchowe 
18.00-19.30    Kurs Języka CZESKIEGO
19.00-21.30    Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU - instruktor Grzegorz Święty

 

Piątek
10.30-13.00    Orkiestra Dęta MARCEL - dyrygent Franciszek Magiera 
16.00-21.00    Modelarnia lotnicza - instruktor Ryszard Zielonka 
18.00-20.00    Radlińskie Studio Teatralne - instruktor Patryk Groborz

 

Sobota
08.00 -10.00    Radlińskie Studio Teatralne - instruktor Patryk Groborz

 

MAŻORETKI - trener Monika Góralska

Poniedziałek:
- 16:00-17:30 Kadetki Młodsze (SP 4)
- 17:30-19:00 Kadetki Starsze - Małe Formy (SP 4)
- 19:00-21:00 Seniorki - Małe Formy (SP 4)

Wtorek:
- 17:00-19:00 Kadetki Starsze (SP 4)
- 19:00-21:00 Seniorki (SP 4)

Środa:
-16:30-17:30 Mini Kadetki (SP 4)
- 17:30-19:00 Kadetki Młodsze (SP 4)
-19:00-20:00 Kadetki Młodsze - Małe Formy (SP 4)

Czwartek:
-16:00-18:30 Kadetki Młodsze (SP 4)
-18:30-21:00 Seniorki (SP 4)



ŚWIETLICA MOK GŁOŻYNY
poniedziałki    godz.16.00-19.30   Grupa GRAFIKI dla dorosłych i młodzieży - instruktor Wiesława Sobczak-Skaba
środa              godz.16.00-19.30   Grupa WITRAŻU dla dorosłych i młodzieży - instruktor Adam Kała

 

  • Wkrótce
  • Dzieje się
    • Slider 164
    • Slider 56
    • Slider 82
    • Slider 33
    • Slider 35
    • Slider 36
    • Slider 39
  • Per aspera ad astra

  • Pogoda w Radlinie
  • Wejść na stronę:

    Dzisiaj: 52

    Wszystkich: 361868

  • Przypomnienie

    Informujemy, że wszystkie pozostawione prace, elementy dekoracji lub rzeczy osobiste będą przechowywane do 1 tygodnia.

  • W obiektywie
  • *W każdym momencie można zrezygnować z subskrypcji.

  • Imprezy w regionie
    • Slider 4
    • Slider 3
    • Slider 5
    • Slider 49
  • Współpracują z MOK
    • Slider 8
    • Slider 105
    • Slider 6
    • Slider 53
    • Slider 163
    • Slider 192
    • Slider 75
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo
2021 Copyright © 2012-2021 Miejski Ośrodek Kultury