• Slider 190
  • Slider 28

    Kliknij i polub nas.

    • Slider 16
    • Slider 17

Per aspera ad astra

ROK 2019


Mażoretki - Mistrzostwa Europy Zagrzeb 2019

brązowy medal i tytuł II Vice Mistrz Europy - duo baton kadetki Hanna Spandel, Kinga Wiśniowska
5 miejsce formacja mix juniorki
5 miejsce mini formacja flaga seniorki
7 miejsce mini pom pon kadetki
7 miejsce solo baton kadetki Lena Strzała
8 miejsce mini baton kadetki
8 miejsce solo twirling seniorki Wiktoria Winiarska
12 miejsce formacja baton juniorki
12 miejsce solo baton kadetki Milena Gintner
12 miejsce solo pom pon Julia Borsukiewicz
13 miejsce duo baton seniorki Wiktoria Krawczyk, Wiktoria Winiarska
13 miejsce solo pom pon juniorki Milena Kąkol
15 miejsce mini baton seniorki
15 miejsce mini baton juniorki

 

 

Ogólnopolski Przegląd Plastyczny 2019

Paulina Czuchowska - laureatka przeglądu

 

17-19.05 Kędzierzyn-Koźle XXI Mistrzostwa Polski Mażoretek

 

Mistrz Polski: Formacja Mix Juniorki Solo Baton Kadetki – Lena Strzała, Solo Twirling Seniorki – Wiktoria Winiarska
I Vice Mistrz Polski: Formacja Baton Kadetki Formacja Baton Juniorki Mini Formacja Flaga Seniorki – Zuzanna Gumkowska, Paulina Stachowska, Laura Wiktor, Wiktoria Winiarska, Wiktoria Krawczyk, Natalia Czok, Martyna Pawliczek, Duo Baton Kadetki – Milena Gintner, Amelia Olender, Solo Pom Pom Kadetki – Julia Borsukiewicz
II Vice Mistrz Polski: Mini Formacja Baton Juniorki – Hanna Spandel, Zuzanna Hora, Lena Kowalec, Julia Bolka, Julia Zimończyk, Laura Białdyga, Oliwia Czok, Mini Formacja Baton Seniorki - Zuzanna Gumkowska, Paulina Stachowska, Laura Wiktor, Wiktoria Winiarska, Wiktoria Krawczyk, Mini Formacja Baton Kadetki – Lena Strzała, Milena Gintner, Milena Dąbek, Alicja Sperling, Nikola Kikla, Kinga Wiśniowska, Mini Formacja Pom Pom Kadetki - Hanna Spandel, Lena Strzała, Julia Borsukiewicz, Alicja Sperling, Nikola Kukla, Solo Baton Kadetki – Milena Gintner, Duo Baton Kadetki – Hanna Spandel, Kinga Wiśniowska, Duo Baton Juniorki – Oliwia Czok, Lena Strzała
 

 

PARADA 27.04.2019r CKE Czerwionka - Leszczyny

Mażoretki FENIX Radlin
1 miejsce - formacja baton juniorki
1 miejsce - formacja mix juniorki
1 miejsce - formacja baton kadetki młodsze
3 miejsce - formacja baton kadetki młodsze

 

7 Przegląd Piosenki Anglojęzycznej 'Right Song NOW' w Żorach

 

Kinga Komarek - wyróżnienie
 

Karvinský Pohár — w Zimní stadion Karviná.

Mażoretki FENIX Radlin
1 miejsce – formacja baton juniorki
1 miejsce – formacja mix juniorki
2 miejsce – mini formacja baton kadetki
2 miejsce – mini formacja baton juniorki

 

II Festiwal Małych Form Tanecznych — Kuźnia Raciborska

Mażoretki FENIX Radlin
1 miejsce - Lena Strzała solo baton kadetki + osobowość sceniczna
1 miejsce - Wiktoria Krawczyk solo baton seniorki
1 miejsce - Hanna Spandel, Kinga Wiśniowska duo baton kadetki
1 miejsce - Lena Strzała, Oliwia Czok duo baton juniorki
1 miejsce - Wiktoria Krawczyk, Wiktoria Winiarska duo baton seniorki
2 miejsce - Julia Borsukiewicz solo pom pon kadetki
3 miejsce - Paulina Stachowska solo baton seniorki
3 miejsce - Milena Kąkol solo pom pon juniorki
3 miejsce - Milena Gintner solo baton kadetki
3 miejsce - Milena Gintner, Amelia Olender duo baton kadetki
4 miejsce - Wiktoria Winiarska solo pom pon seniorki
6 miejsce - mini formacja flaga seniorki

 

Jubileuszowe XXV Międzynarodowe Wodzisławskie Spotkania Kolędowe 2019

Chór Kameralny Przyjaciół SN - Grand Prix

 

28 Tyskie Wieczory Kolędowe 2019

Chór Kameralny Przyjaciół SN - tytuł laureata - I nagroda.
Chór Męski "ECHO"- Biertułtowy - tytuł laureata - II nagroda.

 

ROK 2018


 

 Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek - Będzin - przesłuchania w Chwałowicach

Zespół wokalny RETRO - wyróżnienie.

Ogólnopolski Festiwal JESTEŚMY WOLNI Siedlce 2018

Zespół wokalny RETRO - tytuł laureata.

Festiwal Roztańczone Pantofelki w Boguszowicach

Mały Przytupwyróżnienie /najbardziej skoczny taniec/.

 

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej MARZENIOGRANIE

Kinga Komarek - III miejsce.

 

Przeglądzie taneczy w Pszowie 2018

Zespół TEP - WYRÓŻNIENIE.

 

Młodzieżowy Festiwal Muzyczny Czerwionka-Leszczyny 2018

Agnieszka Sosna - II miejsce.

 

ROK 2017


Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Bedzinie

Grupa wokalna RETRO w przesłuchaniach lokalnych do zdobyła wyróżnienie.

 

Konkursu kolędowy w Gorzycach


W kat soliści 13 - 15 lat Kinga Komarek III m-ce
W kat soliści 16 - 18 lat Agnieszka Sosna II m-ce, Julia Selwa III m-ce. 

 

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie

Duet Agata Kraszczyńska i Alicja Kubik WYRÓŻNIENIE W KAT. DUETY.

 

Młodzieżowy Festiwal Muzyczny Czerwionka-Leszczyny 2017

Agnieszka Sosna - II miejsce
Kinga Komarek - III miejsce
Nikola Adamczyk - III miejsce
 


Wyniki Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni BÓG SIĘ RODZI w Żorach.

Duet Agata Kraszczyńska i Alicja Kubik 3 m-ce /kat. Soliści i duety młodzież. /
Kinga Komarek 3 m-ce /kat. Dzieci/
Agnieszka Sosna i Marta Nowosielska - wyróżnienie w festiwalu,
Zespół wokalny Retro 2 m-ce /kat. Zespoły dorosli/
oraz wyróżnienie Specjalne dla instruktor Sylwii Lubszczyk.

 


ROK 2016
Młodzieżowego Festiwalu Muzycznego Czerwionka - Leszczyny 2016

Marta Nowosielska I miejsce,
Matylda Błaszczak II miejsce
duet Alicja Kubik i Agata Kraszczyńska NAGRODA SPECJALNA.

 


XX Wojewódzki Festiwal Pieśni Bożonarodzeniowych BÓG SIĘ RODZI w Żorach

duet Agata Kraszczyńska i Alicja Kubik - II miejsce

Matylda Błaszczak i Grupa Wokalna RETRO - wyróżnienia

 


ROK 2015


Ogólnopolski Program Dydaktyczno-Kulturalnym Dla Dzieci i Młodzieży Muzycznie Uzdolnionej pt. WYGRAJ SZANSĘ org. przez Agencję Telewizyjno Estradową TV MEDIA z Łodzi, finał lokalny Rybnik 28 maja.

KINGA KOMAREK - III miejsce.

 


Młodzieżowy Festiwal Muzyczny org. przez POPP w Czerwionce -Leszczynach 05.05.2015

Marta Siedlaczek - nagroda I stopnia w swojej kat. wiekowej

Agnieszka Sosna - nagroda I stopnia w swojej kat. wiekowej

Kinga Komarek - nagroda I stopnia w swojej kat. wiekowej

Agata Kraszczyńska i Alicja Kubik - otrzymały NAGRODĘ SPECJALNĄ

 


Konkurs kolęd w Ślemieniu /k. Żywca/ 24.01.2015

Agata Kraszczyńska i Alicja Kubik - 1 miejsce w kat. młodzieżowej.

Grupa wokalna Retro  - 2 miejsca w kat. dorosłych. 

 


 

 Adeste Fideles 04.01.2015 Godów 

Agata Kraszczyńska i Alicja Kubik otrzymały GRAND PRIX festiwalu. 

Kinga Komarek - pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych

Agnieszka Sosna - drugie miejsce kategoria gimnazja. 

Julia Selwa - trzecie miejsce. 

Grupa wokalna Retro - zajęła drugie miejsce w kategorii dorosłych. 


 

  • Przypomnienie

    Informujemy, że wszystkie pozostawione prace, elementy dekoracji lub rzeczy osobiste będą przechowywane do 1 tygodnia.

  • W obiektywie
  • *W każdym momencie można zrezygnować z subskrypcji.

  • Imprezy w regionie
    • Slider 4
    • Slider 3
    • Slider 5
    • Slider 49
  • Współpracują z MOK
    • Slider 8
    • Slider 105
    • Slider 6
    • Slider 53
    • Slider 163
    • Slider 75
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo
2019 Copyright © 2012-2019 Miejski Ośrodek Kultury