• Slider 28

    Kliknij i polub nas.

Mażoretki FENIX Radlin

 

Oficjalna strona FB - Mażoretki FENIX Radlin

 

 

MAŻORETKI FENIX

Taniec to prawdziwa droga do wyrażania emocji, a w połączeniu ze wspaniałą choreografią, przykuwającymi uwagę strojami, muzyką oraz batonem to nic innego jak pełna pasji grupa mażoretek FENIX z Radlina. Nasza historia nie jest długa, ale za to bardzo bogata. Swoją działalność rozpoczęliśmy we wrześniu 2018 roku. Dzięki trenerkom Pani Monice Góralskiej oraz Zuzannie Gumkowskiej, wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Urzędu Miasta w Radlinie udało nam się już w pierwszym roku działalności wziąć udział w turniejach, festiwalach tanecznych, a co najważniejsze w Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy. FENIX to coś więcej niż zespół mażoretek, to przede wszystkim pasja i profesjonalizm. Grupa licząca prawie 80 dziewcząt prezentuje nie tylko formacje, ale również mini formacje, duety oraz występy solowe. Każda choreografia przygotowywana jest z ogromną starannością i z zaangażowaniem. Trenerki zespołu dbają o każdy szczegół układów, przygotowując je z sercem i z ogromną pieczołowitością . Zespół działa w 4 grupach wiekowych: mini kadetki, kadetki, juniorki oraz seniorki.

 

MINI KADETKI
1. Lidia Groborz
2. Helena Jeszka
3. Paulina Kuras
4. Liwia Kujbida
5. Amelia Pisulska
6. Martyna Lach
7. Alicja Adamczyk
8. Nikola Olszewska
9. Liliana Wolny
10. Wiktoria Mitrowska
11. Alicja Bacławska
12. Anna Parchoniuk
13. Kaja Dobosz
14. Weronika Kula
15. Zofia Bednarz
16. Lena Michalczyk
17. Natalia Frycz
18. Roksana Brzoza
19. Julia Szulik
20. Anna Brachaczek
21. Emilia Marcol
22. Bulińska Jowita
23. Laura Płachta

KADETKI MŁODSZE
1. Maja Marcol
2. Laura Lubańska
3. Maja Kurdziel
4. Nadia Sperling
5. Emilia Duszyńska
6. Marta Chmyłko
7. Amelia Janik
8. Martyna Szatkowska
9. Amelia Nowak
10. Aleksandra Lipińska
11. Kinga Holona
12. Hanna Górka
13. Julia Mika
14. Magdalena Brukwicka
15. Emilia Dreczkowska
16. Julia Cebula
17. Marta Adamczyk

KADETKI STARSZE
1. Natalia Słowik
2. Klaudia Piekarczyk
3. Izabela Łojek
4. Alicja Malinowska
5. Martyna Tatarczyk
6. Amelia Woszczyńska
7. Milena Kołodziejczyk
8. Marta Pawelec
9. Sandra Popielas
10. Anna Jaworska
11. Sandra Popielas
12. Amelia Machnik
13. Zuzanna Szatkowska
14. Emilia Paszenda
15. Julia Stanisławska
16. Jessica Karasek
17. Julia Oślizło
18. Milena Adamczyk
19. Lena Samiczak
20. Julia Lehman
21. Gut Wiktoria

JUNIORKI/SENIORKI
1. Lena Kowalec
2. Nikola Kukla
3. Lena Strzała
4. Julia Borsukiewicz
5. Justyna Gawarzewska
6. Agata Gawarzewska
7. Hanna Spandel
8. Amelia Olender
9. Alicja Sperling
10. Milena Sachs
11. Milena Gintner
12. Alicja Święty
13. Martyna Moskwa
14. Zuzanna Gumkowska

 

 

SEZON 2021
I OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI
-> Mistrz Polski mini formacja pom juniorki
-> Mistrz Polski defilada baton seniorki
-> Mistrz Polski mini formacja baton kadetki
-> Mistrz Polski formacja mix kadetki
-> Mistrz Polski formacja baton kadetki
-> Mistrz Polski solo flaga juniorki Julia Bolka
-> Mistrz Polski duo baton juniorki Hanna Spandel i Nikola Kukla
-> Mistrz Polski mini formacja flaga seniorki
-> Mistrz Polski formacja klasyczna seniorki
-> Wicemistrz Polski duo pom kadetki - Natalia Słowik i Klaudia Piekarczyk
-> Wicemistrz Polski mini formacja pom kadetki  
-> Wicemistrz Polski  duo baton kadetki - Alicja Święty i Martyna Moskwa
-> Wicemistrz Polski mini formacja baton kadetki
-> Wicemistrz Polski mini formacja mix kadetki
-> Wicemistrz Polski formacja klasyczna kadetki
-> Wicemistrz Polski mini formacja baton seniorki
-> II Wicemistrz Polski solo pom kadetki - Natalia Słowik
-> II Wicemistrz Polski solo baton seniorki - Zuzanna Gumkowska
-> II Wicemistrz Polski mini formacja flaga juniorki

MISTRZOSTWA POLSKI WSCHOWA
-> Mistrz Polski Formacja Klasyczna seniorki
-> Mistrz Polski formacja Klasyczna kadetki
-> Mistrz Polski baton formacja Kadetki
-> Mistrz Polski baton mini kadetki
-> Mistrz Polski mini mix kadetki
-> Mistrz Polski mix kadetki
-> Mistrz Polski baton duo juniorki Spandel Hanna, Kukla Nikola
-> Mistrz Polski flaga solo juniorki Bolka Julia
-> Mistrz Polski mini flaga seniorki
-> Mistrz Polski pom pom mini kadetki
-> Mistrz Polski pom pom cheer solo kadetki Słowik Natalia
-> Mistrz Polski pom pom duo kadetki Słowik Natalia, Piekarczyk Klaudia
-> Vice Mistrz Polski baton defilada seniorki
-> Vice Mistrz Polski baton duo kadetki Moskwa Martyna, Święty Alicja
-> Vice Mistrz Polski baton solo juniorki Strzała Lena
-> Vice Mistrz Polski mini flaga juniorki
-> Vice Mistrz Polski pom pom solo kadetki Samiczak Lena
-> II Vice Mistrz Polski mini pom pom juniorki
-> II Vice Mistrz Polski mini baton kadetki
-> II  Vice Mistrz Polski solo baton seniorki Gumkowska Zuzanna

I MAŻORETKOWY ZAWRÓT GŁOWY
-> Diamentowy zawrót głowy formacja baton kadetki
-> Diamentowy zawrót głowy mini baton kadetki I
-> Złoty zawrót głowy Classic baton kadetki
-> Złoty zawrót głowy Classic baton seniorki
-> Złoty zawrót głowy mini pom kadetki
-> Złoty zawrót głowy mini pom juniorki
-> Srebrny zawrót głowy mini flaga seniorki
-> Srebrny zawrót głowy mini baton kadetki II
FESTIWAL MAŁEJ SCENY
-> 1 miejsce Solo pom pon Kadetki Natalia
-> 1 miejsce Mini baton kadetki
-> 2 miejsce Solo baton Kadetki Milena
-> 2 miejsce Solo baton Juniorki Lena
-> 2 miejsce Solo baton Seniorki Zuzia
-> 2 miejsce Solo flaga seniorki Julia
-> 2 miejsce Mini mix kadetki
-> 2 miejsce Duet baton kadetki Ala i Martyna
-> 2 miejsce Duet baton juniorki Hania i Nikola
-> 3 miejsce Mini flag seniorki
-> 3 miejsce Solo pom pon juniorki Milena
-> 3 miejsce Mini baton kadetki

FESTIWAL TAŃCA MAŻORETKOWEGO SCARLET
-> 1 miejsce Formacja baton kadetki
-> 1 miejsce Mini baton kadetki
-> 1 miejsce Mini pom pon kadetki
-> 1 miejsce Mini pom pon juniorki
-> 1 miejsce Mini mix kadetki
-> 1 miejsce Formacja classic baton kadetki
-> 1 miejsce Formacja classic baton seniorki
-> 2 miejsce Duet baton juniorki ( Hania i Nikola )
-> 2 miejsce Solo baton kadetki (Milena)
-> 2 miejsce Duet pom pon kadetki (Natalia i Klaudia)
-> 3 miejsce Duet baton kadetki (Alicja i Martyna)
-> 3 miejsce Solo baton juniorki (Lena)
-> 3 miejsce Solo pom pon kadetki (Natalia)
-> 3 miejsce Solo flaga juniorki (Julia)
 

SEZON 2020
BOHUMIŃSKIE SERCE
->  1 miejsce mini formacja flaga seniorki
-> 2 miejsce mini formacja flaga juniorki
-> 3 miejsce mini formacja baton seniorki
-> 3 miejsce mini formacja pom juniorki

SEZON 2019
O BOHUMINSKE SRDCE – BOHUMIN:
-> 3 miejsce – mini mix seniorki

FESTIWAL TANECZNY APLAUZ – MARKLOWICE:
-> 1 miejsce – formacja baton juniorki
-> 1 miejsce – mini formacja baton seniorki
-> 1 miejsce – mini formacja baton juniorki
-> 1 miejsce – mini formacja baton kadetki
-> 1 miejsce – osobowość sceniczna Julia Borsukiewicz (kadetki)
-> 2 miejsce – osobowość sceniczna Milena Gintner (kadetki)
-> 3 miejsce – formacja baton kadetki

FESTIWAL MAŁYCH FORM TANECZNYCH – KUŹNIA RACIBORSKA:
-> 1 miejsce – solo baton kadetki Lena Strzała + osobowość scenicznA
-> 1 miejsce – solo baton seniorki Wiktoria Krawczyk
-> 1 miejsce – duo baton kadetki Hanna Spandel, Kinga Wiśniowska
-> 1 miejsce – duo baton juniorki Lena Strzała, Oliwia Czok
-> 1 miejsce – duo baton seniorki Wiktoria Krawczyk, Wiktoria Winiarska
-> 2 miejsce – solo pom pon kadetki Julia Borsukiewicz
-> 3 miejsce – solo baton seniorki Paulina Stachowska
-> 3 miejsce – solo pom pon juniorki Milena Kąkol
-> 3 miejsce – solo baton kadetki Milena Gintner
->3 miejsce – duo baton kadetki Milena Gintner, Amelia Olender

KARVINSKY POHAR – KARWINA:
-> 1 miejsce – formacja baton juniorki
-> 1 miejsce – formacja mix juniorki
-> 2 miejsce – mini formacja baton kadetki
-> 2 miejsce – mini formacja baton juniorki

FESTIWAL TANECZNY PARADA – CZERWIONKA-LESZCZYNY:
-> 1 miejsce – formacja baton juniorki
-> 1 miejsce – formacja mix juniorki
-> 1 miejsce – formacja baton kadetki młodsze
-> 3 miejsce – formacja baton kadetki młodsze

MISTRZOSTWA POLSKI MAŻORETEK – KĘDZIERZYN-KOŹLE:
Mistrz Polski:
-> Formacja Mix Juniorki
-> Solo Baton Kadetki Lena Strzała
- Solo Twirling Seniorki Wiktoria Winiarska
I Wicemistrz Polski:
-> Formacja Baton Kadetki,
-> Formacja Baton Juniorki,
-> Mini Formacja Flaga Seniorki (Zuzanna Gumkowska, Paulina Stachowska, Laura Wiktor, Wiktoria Winiarska, Wiktoria Krawczyk, Natalia Czok, Martyna Pawliczek)
-> Duo Baton Kadetki Milena Gintner, Amelia Olender
-> Solo Pom Pon Kadetki Julia Borsukiewicz
II Wicemistrz Polski:
-> Mini Formacja Baton Juniorki (Hanna Spandel, Zuzanna Hora, Lena Kowalec, Julia Bolka, Julia Zimończyk, Laura Białdyga, Oliwia Czok)
-> Mini Formacja Baton Seniorki (Zuzanna Gumkowska, Paulina Stachowska, Laura Wiktor, Wiktoria Winiarska, Wiktoria Krawczyk)
-> Mini Formacja Baton Kadetki (Lena Strzała, Milena Gintner, Milena Dąbek, Alicja Sperling, Nikola Kukla, Kinga Wiśniowska)
-> Mini Formacja Pom Pon Kadetki (Hanna Spandel, Lena Strzała, Julia Borsukiewicz, Alicja Sperling, Nikola Kukla)
-> Solo Baton Kadetki Milena Gintner
-> Duo Baton Kadetki Hanna Spandel, Kinga Wiśniowska
-> Duo Baton Juniorki Oliwia Czok, Lena Strzała

MISTRZOSTWA EUROPY – ZAGRZEB CHORWACJA:
-> II Vice Mistrz Europy – duo baton kadetki Hanna Spandel, Kinga Wiśniowska
-> 5 miejsce Formacja Mix Juniorki

FESTIWAL MAŻORETEK WIRUJĄCA PAŁECZKA – WRONKI:
-> 1 miejsce – solo baton kadetki Lena Strzała + wyróżnienie za uśmiech oraz grację
-> 2 miejsce – duo baton seniorki Zuzanna Gumkowska, Paulina Stachowska
-> 2 miejsce – duo flaga seniorki Zuzanna Gumkowska, Paulina Stachowska
-> 3 miejsce – solo baton kadetki Milena Gintner
-> 3 miejsce – solo baton seniorki Wiktoria Krawczyk

 

  •  

  • *W każdym momencie można zrezygnować z subskrypcji.

  • W obiektywie
  • Imprezy w regionie
    • Slider 4
    • Slider 3
    • Slider 5
    • Slider 49
  • Współpracują z MOK
    • Slider 7
    • Slider 53
    • Slider 163
    • Slider 192
    • Slider 75
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo
2022 Copyright © 2012-2022 Miejski Ośrodek Kultury