• Slider 28
  • Slider 223
  • Slider 236
  • Slider 235
  • Slider 237

Mażoretki FENIX Radlin

 

Oficjalna strona FB - Mażoretki FENIX Radlin

 

 

MAŻORETKI FENIX

Taniec to prawdziwa droga do wyrażania emocji, a w połączeniu ze wspaniałą choreografią, przykuwającymi uwagę strojami, muzyką oraz batonem to nic innego jak pełna pasji grupa mażoretek FENIX z Radlina. Nasza historia nie jest długa, ale za to bardzo bogata. Swoją działalność rozpoczęliśmy we wrześniu 2018 roku. Dzięki trenerkom Pani Monice Góralskiej oraz Zuzannie Gumkowskiej, wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Urzędu Miasta w Radlinie udało nam się już w pierwszym roku działalności wziąć udział w turniejach, festiwalach tanecznych, a co najważniejsze w Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy. FENIX to coś więcej niż zespół mażoretek, to przede wszystkim pasja i profesjonalizm. Grupa licząca prawie 80 dziewcząt prezentuje nie tylko formacje, ale również mini formacje, duety oraz występy solowe. Każda choreografia przygotowywana jest z ogromną starannością i z zaangażowaniem. Trenerki zespołu dbają o każdy szczegół układów, przygotowując je z sercem i z ogromną pieczołowitością . Zespół działa w 4 grupach wiekowych: mini kadetki, kadetki, juniorki oraz seniorki.

 

MINI KADETKI

  1. Julia Grzenia
  2. Eliza Hyjek
  3. Liliana Szymura
  4. Agata Ziarnik
  5. Blanka Marek
  6. Alicja Bacławska
  7. Julia Szulik
  8. Liliana Wolny
  9. Jowita Bulińska
  10. Emilia Marcol
  11. Nikola Olszewska
  12. Kaja Dobosz
  13. Alicja Adamska


KADETKI MŁODSZE

  1. Paulina Kuras
  2. Liwia Kujbida
  3. Martyna Lach
  4. Marlena Lach
  5. Amelia Pisulska
  6. Natalia Frysz
  7. Helena Jeszka
  8. Martyna Szatkowska
  9. Kinga Holona
  10. Marta Adamczyk
  11. Maja Marcol
  12. Aleksandra Lipińska
  13. Wiktoria Gasidło
  14. Julia Czaplak
  15. Hanna Powalisz
  16. Zofia Konopacka
  17. Dorota Pieczka
  18. Wanda Tkocz
  19. Zuzanna Bacławska

KADETKI STARSZE

  1. Amelia Nowak
  2. Amelia Janik
  3. Hanna Górka
  4. Milena Adamczyk
  5. Nadia Sperling
  6. Julia Mika
  7. Marta Chmyłko
  8. Julia Cebula
  9. Zuzanna Szatkowska
  10. Jessica Karasek
  11. Julia Stanisławska
  12. Sandra Popielas
  13. Amelia Woszczyńska
  14. Anna Jaworska
  15. Emilia Paszenda

JUNIORKI/SENIORKI

  1. Amelia Machnik
  2. Izabela Łojek
  3. Klaudia Piekarczyk
  4. Natalia Słowik
  5. Wiktoria Gut
  6. Martyna Tatarczyk
  7. Alicja Malinowska
  8. Natalia Sneka
  9. Milena Sachs
  10. Alicja Święty
  11. Amelia Olender
  12. Milena Gintner
  13. Lena Strzała
  14. Hanna Spandel
  15. Nikola Kukla
  16. Lena Kowalec
  17. Justyna Gawarzewska
  18. Milena Kąkol
  19. Julia Lehman

 

 

SEZON 2021-2022

Turniej Tańca VIVERSO;
-> 1 miejsce - Mini baton sport kadetki
-> 1 miejsce - Solo baton sport kadetki Amelia Machnik
-> 1 miejsce - Solo pom pon sport kadetki Natalia Słowik
-> 1 miejsce - Solo baton sport juniorki Milena Gintner
-> 1 miejsce - Solo pom pon sport juniorki Alicja Święty
-> 1 miejsce - Duo baton sport juniorki Hanna Spandel, Nikola Kukla
-> 2 miejsce - Solo baton sport juniorki Lena Strzała
-> 2 miejsce - Solo baton sport seniorki Zuzanna Gumkowska
-> 3 miejsce - Solo pom pon sport kadetki Lena Samiczak
-> 3 miejsce - Duo pom pon sport kadetki Natalia Słowik, Klaudia Piekarczyk
-> IV Duo baton sport seniorki Zuzanna Gumkowska, Lena Kowalec


Turniej Mażoretkowy MAŁA SCENA Kuźnia Raciborska:

-> 1 miejsce - Mini baton kadetki sport
-> 1 miejsce - Solo pom pon sport kadetki Lena Samiczak
-> 1 miejsce - Solo pom pon sport kadetki Natalia Słowik
-> 1 miejsce - Duo pom pon sport kadetki Natalia Słowik, Klaudia Piekarczyk
-> 1 miejsce - Solo baton sport juniorki młodsze Milena Gintner
-> 1 miejsce - Solo baton sport juniorki starsze Lena Strzała
-> 1 miejsce - Duo baton sport seniorki Zuzanna Gumkowska, Lena Kowalec
-> 2 miejsce - Solo baton sport seniorki Zuzanna Gumkowska
-> 2 miejsce - Duo baton sport juniorki Hanna Spandel, Nikola Kukla
-> 3 miejsce - Solo pom pon sport juniorki Alicja Święty
-> Grand Prix w kadetkach mini formacja baton oraz juniorkach solo - Milena Gintner


Turniej tańca mażoretkowego ''PARADA'' w Czerwionka-Leszczyny;

-> 1 miejsce - formacja baton seniorki
-> 1 miejsce - formacja baton kadetki A
-> 3 miejsce - formacja flaga seniorki
-> 4 miejsce formacja baton kadetki B


Mażoretkowy Zawrót Głowy Racibórz:

Diamentowy Zawrót Głowy

• Formacja baton sport kadetki

• Mini formacja flaga seniorki

• Formacja flaga seniorki

Złoty Zawrót Głowy

• Mini formacja baton sport kadetki

• Formacja baton basic kadetki

Srebrny Zawrót Głowy

• Formacja baton sport seniorki

• Mini formacja pom pon sport juniorki

• Mini formacja baton sport juniorki


Turniej Tańca Mażoretkowego Scarlet Knurów:

-> 1 miejsce - Formacja baton sport kadetki
-> 1 miejsce - Solo pom pon sport kadetki-Natalia Słowik
-> 1 miejsce - Solo baton sport kadetki-Amelia Machnik
-> 1 miejsce - Duet pom pon sport kadetki-Natalia słowik, Klaudia Piekarczyk
-> 1 miejsce -Duet baton sport juniorki-Hanna Spandel, Nikola Kukla
-> 1 miejsce - Mini formacja baton sport kadetki
-> 1 miejsce - Mini formacja baton sport juniroki
-> 1 miejsce - Formacja baton basic kadetki
-> 1 miejsce - Formacja flaga seniorki
-> 2 miejsce - Solo baton sport juniorki-Milena Gintner
-> 2 miejsce - Solo baton sport seniorki-Zuzanna Gumkowska
-> 2 miejsce - Duet baton sport seniorki- Lena Kowalec, Zuzanna Gumkowska
-> 3 miejsce - Solo pom pon sport kadetki-Lena Samiczak
-> 3 miejsce - Solo baton sport juniorki-Lena Strzała
-> 3 miejsce - Formacja baton sport seniorki
-> 3 miejsce - Solo pom pon juniorki Alicja Święty
-> 3 miejsce - Mini pom pon juniorki
-> 4 miejsce mini flaga seniorki

Mistrzostwa Polski Kadetek Ostrołęka:

-> Mistrz Polski Defilada Classic Baton
-> Mistrz Polski Mini Formacja Baton Sport
-> Mistrz Polski Duo Pom Pon Sport Natalia Słowik i Klaudia Piekarczyk
-> Mistrz Polski Solo Pom Pon Sport Natalia Słowik
-> I Vicemistrz Polski Formacja Baton Sport
-> I Vicemistrz Polski Formacja Baton Basic
-> II Vicemistrz Polski Solo Baton Sport Amelia Machnik
-> II Vicemistrz Polski Solo Pom Pon Sport Lena Samiczak

 

Mistrzostwa Polski Będzin Juniorki/Seniorki:
Mistrz Polski:

-> Mini formacja baton sport juniorki,
->  Duo baton sport juniorki Hanna Spandel i Nikola Kukla,
-> Solo baton sport juniorki Milena Gintner

Wicemistrz Polski:

-> Defilada klasyczna seniorki
-> Formacja flaga seniorki Butterfly
-> Duo baton sport seniorki Zuzanna Gumkowska, Lena Kowalec

II Wicemistrz Polski:

-> Mini pom pon sport juniorki
-> Solo baton sport Lena Strzała

4 miejsce

-> Formacja baton sport seniorki Coco Chanel
-> Solo pom pon sport juniorki Alicja Święty

5 miejsce

-> Mini formacja flaga seniorki

7 miejsce

-> Solo baton sport seniorki Zuzanna Gumkowska

 

Mażoretkowy Zawrót Głowy Racibórz:

Diamentowy Zawrót Głowy:

• Formacja baton sport kadetki

• Mini formacja flaga seniorki

• Formacja flaga seniorki

Złoty Zawrót Głowy:

• Mini formacja baton sport kadetki

• Formacja baton basic kadetki

Srebrny Zawrót Głowy:

• Formacja baton sport seniorki

• Mini formacja pom pon sport juniorki

• Mini formacja baton sport juniorki


Turniej Tańca Mażoretkowego Scarlet Knurów:

-> Formacja baton sport kadetki
-> Solo pom pon sport kadetki-Natalia Słowik
-> Solo baton sport kadetki-Amelia Machnik
-> Duet pom pon sport kadetki-Natalia słowik, Klaudia Piekarczyk
-> Duet baton sport juniorki-Hanna Spandel, Nikola Kukla
-> Mini formacja baton sport kadetki
-> Mini formacja baton sport juniroki
-> Formacja baton basic kadetki

Formacja flaga seniorki

-> Solo baton sport juniorki-Milena Gintner
-> Solo baton sport seniorki-Zuzanna Gumkowska
-> Duet baton sport seniorki- Lena Kowalec, Zuzanna Gumkowska
-> Solo pom pon sport kadetki-Lena Samiczak
-> Solo baton sport juniorki-Lena Strzała
-> Formacja baton sport seniorki
-> Solo pom pon juniorki Alicja Święty
-> Mini pom pon juniorki
-> 4 miejsce mini flaga seniorki


Mistrzostwa Europy Chorwacja Zadar:
-> Mistrz Europy defilada baton classic kadetki
-> I Wicemistrz Europy defilada baton classic seniorki
-> II Wicemistrz Europy formacja baton sport kadetki

-> II Wicemistrz Europy formacja flaga seniorki
-> II Wicemistrz duo pom pon kadetki Natalia Słowik i Klaudia Piekarczyk
-> 4 miejsce mini baton kadetki
-> 4 miejsce mini baton juniorki
-> 4 miejsce solo pom pon Natalia Słowik
-> 7 miejsce solo baton seniorki Zuzanna Gumkowska
-> 7 miejsce duo baton Hanna Spandel i Nikola Kukla
-> 8 miejsce solo pom pon juniorki Alicja Święty
-> 8 miejsce solo pom pon kadetki Lena Samiczak
-> 8 miejsce solo baton Amelia Machnik
-> 9 miejsce duo baton seniorki Zuzanna Gumkowska i Lena Kowalec
-> 10 miejsce solo baton Milena Gintner
-> 11 miejsce solo baton Lena Strzała
-> 12 miejsce mini pom pon juniorki
-> 13 miejsce formacja baton seniorki

 

SEZON 2021
I OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI
-> Mistrz Polski mini formacja pom juniorki
-> Mistrz Polski defilada baton seniorki
-> Mistrz Polski mini formacja baton kadetki
-> Mistrz Polski formacja mix kadetki
-> Mistrz Polski formacja baton kadetki
-> Mistrz Polski solo flaga juniorki Julia Bolka
-> Mistrz Polski duo baton juniorki Hanna Spandel i Nikola Kukla
-> Mistrz Polski mini formacja flaga seniorki
-> Mistrz Polski formacja klasyczna seniorki
-> Wicemistrz Polski duo pom kadetki - Natalia Słowik i Klaudia Piekarczyk
-> Wicemistrz Polski mini formacja pom kadetki  
-> Wicemistrz Polski  duo baton kadetki - Alicja Święty i Martyna Moskwa
-> Wicemistrz Polski mini formacja baton kadetki
-> Wicemistrz Polski mini formacja mix kadetki
-> Wicemistrz Polski formacja klasyczna kadetki
-> Wicemistrz Polski mini formacja baton seniorki
-> II Wicemistrz Polski solo pom kadetki - Natalia Słowik
-> II Wicemistrz Polski solo baton seniorki - Zuzanna Gumkowska
-> II Wicemistrz Polski mini formacja flaga juniorki

MISTRZOSTWA POLSKI WSCHOWA
-> Mistrz Polski Formacja Klasyczna seniorki
-> Mistrz Polski formacja Klasyczna kadetki
-> Mistrz Polski baton formacja Kadetki
-> Mistrz Polski baton mini kadetki
-> Mistrz Polski mini mix kadetki
-> Mistrz Polski mix kadetki
-> Mistrz Polski baton duo juniorki Spandel Hanna, Kukla Nikola
-> Mistrz Polski flaga solo juniorki Bolka Julia
-> Mistrz Polski mini flaga seniorki
-> Mistrz Polski pom pom mini kadetki
-> Mistrz Polski pom pom cheer solo kadetki Słowik Natalia
-> Mistrz Polski pom pom duo kadetki Słowik Natalia, Piekarczyk Klaudia
-> Vice Mistrz Polski baton defilada seniorki
-> Vice Mistrz Polski baton duo kadetki Moskwa Martyna, Święty Alicja
-> Vice Mistrz Polski baton solo juniorki Strzała Lena
-> Vice Mistrz Polski mini flaga juniorki
-> Vice Mistrz Polski pom pom solo kadetki Samiczak Lena
-> II Vice Mistrz Polski mini pom pom juniorki
-> II Vice Mistrz Polski mini baton kadetki
-> II  Vice Mistrz Polski solo baton seniorki Gumkowska Zuzanna

I MAŻORETKOWY ZAWRÓT GŁOWY
-> Diamentowy zawrót głowy formacja baton kadetki
-> Diamentowy zawrót głowy mini baton kadetki I
-> Złoty zawrót głowy Classic baton kadetki
-> Złoty zawrót głowy Classic baton seniorki
-> Złoty zawrót głowy mini pom kadetki
-> Złoty zawrót głowy mini pom juniorki
-> Srebrny zawrót głowy mini flaga seniorki
-> Srebrny zawrót głowy mini baton kadetki II
FESTIWAL MAŁEJ SCENY
-> 1 miejsce Solo pom pon Kadetki Natalia
-> 1 miejsce Mini baton kadetki
-> 2 miejsce Solo baton Kadetki Milena
-> 2 miejsce Solo baton Juniorki Lena
-> 2 miejsce Solo baton Seniorki Zuzia
-> 2 miejsce Solo flaga seniorki Julia
-> 2 miejsce Mini mix kadetki
-> 2 miejsce Duet baton kadetki Ala i Martyna
-> 2 miejsce Duet baton juniorki Hania i Nikola
-> 3 miejsce Mini flag seniorki
-> 3 miejsce Solo pom pon juniorki Milena
-> 3 miejsce Mini baton kadetki

FESTIWAL TAŃCA MAŻORETKOWEGO SCARLET
-> 1 miejsce Formacja baton kadetki
-> 1 miejsce Mini baton kadetki
-> 1 miejsce Mini pom pon kadetki
-> 1 miejsce Mini pom pon juniorki
-> 1 miejsce Mini mix kadetki
-> 1 miejsce Formacja classic baton kadetki
-> 1 miejsce Formacja classic baton seniorki
-> 2 miejsce Duet baton juniorki ( Hania i Nikola )
-> 2 miejsce Solo baton kadetki (Milena)
-> 2 miejsce Duet pom pon kadetki (Natalia i Klaudia)
-> 3 miejsce Duet baton kadetki (Alicja i Martyna)
-> 3 miejsce Solo baton juniorki (Lena)
-> 3 miejsce Solo pom pon kadetki (Natalia)
-> 3 miejsce Solo flaga juniorki (Julia)
 

SEZON 2020
BOHUMIŃSKIE SERCE
->  1 miejsce mini formacja flaga seniorki
-> 2 miejsce mini formacja flaga juniorki
-> 3 miejsce mini formacja baton seniorki
-> 3 miejsce mini formacja pom juniorki

SEZON 2019
O BOHUMINSKE SRDCE – BOHUMIN:
-> 3 miejsce – mini mix seniorki

FESTIWAL TANECZNY APLAUZ – MARKLOWICE:
-> 1 miejsce – formacja baton juniorki
-> 1 miejsce – mini formacja baton seniorki
-> 1 miejsce – mini formacja baton juniorki
-> 1 miejsce – mini formacja baton kadetki
-> 1 miejsce – osobowość sceniczna Julia Borsukiewicz (kadetki)
-> 2 miejsce – osobowość sceniczna Milena Gintner (kadetki)
-> 3 miejsce – formacja baton kadetki

FESTIWAL MAŁYCH FORM TANECZNYCH – KUŹNIA RACIBORSKA:
-> 1 miejsce – solo baton kadetki Lena Strzała + osobowość scenicznA
-> 1 miejsce – solo baton seniorki Wiktoria Krawczyk
-> 1 miejsce – duo baton kadetki Hanna Spandel, Kinga Wiśniowska
-> 1 miejsce – duo baton juniorki Lena Strzała, Oliwia Czok
-> 1 miejsce – duo baton seniorki Wiktoria Krawczyk, Wiktoria Winiarska
-> 2 miejsce – solo pom pon kadetki Julia Borsukiewicz
-> 3 miejsce – solo baton seniorki Paulina Stachowska
-> 3 miejsce – solo pom pon juniorki Milena Kąkol
-> 3 miejsce – solo baton kadetki Milena Gintner
->3 miejsce – duo baton kadetki Milena Gintner, Amelia Olender

KARVINSKY POHAR – KARWINA:
-> 1 miejsce – formacja baton juniorki
-> 1 miejsce – formacja mix juniorki
-> 2 miejsce – mini formacja baton kadetki
-> 2 miejsce – mini formacja baton juniorki

FESTIWAL TANECZNY PARADA – CZERWIONKA-LESZCZYNY:
-> 1 miejsce – formacja baton juniorki
-> 1 miejsce – formacja mix juniorki
-> 1 miejsce – formacja baton kadetki młodsze
-> 3 miejsce – formacja baton kadetki młodsze

MISTRZOSTWA POLSKI MAŻORETEK – KĘDZIERZYN-KOŹLE:
Mistrz Polski:
-> Formacja Mix Juniorki
-> Solo Baton Kadetki Lena Strzała
- Solo Twirling Seniorki Wiktoria Winiarska
I Wicemistrz Polski:
-> Formacja Baton Kadetki,
-> Formacja Baton Juniorki,
-> Mini Formacja Flaga Seniorki (Zuzanna Gumkowska, Paulina Stachowska, Laura Wiktor, Wiktoria Winiarska, Wiktoria Krawczyk, Natalia Czok, Martyna Pawliczek)
-> Duo Baton Kadetki Milena Gintner, Amelia Olender
-> Solo Pom Pon Kadetki Julia Borsukiewicz
II Wicemistrz Polski:
-> Mini Formacja Baton Juniorki (Hanna Spandel, Zuzanna Hora, Lena Kowalec, Julia Bolka, Julia Zimończyk, Laura Białdyga, Oliwia Czok)
-> Mini Formacja Baton Seniorki (Zuzanna Gumkowska, Paulina Stachowska, Laura Wiktor, Wiktoria Winiarska, Wiktoria Krawczyk)
-> Mini Formacja Baton Kadetki (Lena Strzała, Milena Gintner, Milena Dąbek, Alicja Sperling, Nikola Kukla, Kinga Wiśniowska)
-> Mini Formacja Pom Pon Kadetki (Hanna Spandel, Lena Strzała, Julia Borsukiewicz, Alicja Sperling, Nikola Kukla)
-> Solo Baton Kadetki Milena Gintner
-> Duo Baton Kadetki Hanna Spandel, Kinga Wiśniowska
-> Duo Baton Juniorki Oliwia Czok, Lena Strzała

MISTRZOSTWA EUROPY – ZAGRZEB CHORWACJA:
-> II Vice Mistrz Europy – duo baton kadetki Hanna Spandel, Kinga Wiśniowska
-> 5 miejsce Formacja Mix Juniorki

FESTIWAL MAŻORETEK WIRUJĄCA PAŁECZKA – WRONKI:
-> 1 miejsce – solo baton kadetki Lena Strzała + wyróżnienie za uśmiech oraz grację
-> 2 miejsce – duo baton seniorki Zuzanna Gumkowska, Paulina Stachowska
-> 2 miejsce – duo flaga seniorki Zuzanna Gumkowska, Paulina Stachowska
-> 3 miejsce – solo baton kadetki Milena Gintner
-> 3 miejsce – solo baton seniorki Wiktoria Krawczyk

 

  • Wkrótce
    • SEN ALICJI - widowisko bajkowe

      Sen Alicji - widowisko bajkowe
      06.12.2022 - godz. 16:00 i 18:30
      prezentacje dla przedszkoli i szkół 6,7,8.12.2022 - godz. 9:00 i 11:00
      bilety w cenie 10zł

    • Baciary

      Baciary godz. 17:00

    • Radlińskie Ostatki Kulturalne - koncert

      Radlińskie Ostatki Kulturalne 28.12.22r. godz. 18:00
      Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko
      Bilety 60zł / w dniu koncertu 70zł

  • Dzieje się
    • Slider 226
    • Slider 227
    • Slider 56
    • Slider 33
    • Slider 35
    • Slider 39
  • Per aspera ad astra

  • Wejść na stronę:

    Dzisiaj: 735

    Wszystkich: 542348

  •  

  • *W każdym momencie można zrezygnować z subskrypcji.

  • W obiektywie
  • Imprezy w regionie
    • Slider 4
    • Slider 3
    • Slider 5
    • Slider 49
  • Współpracują z MOK
    • Slider 7
    • Slider 53
    • Slider 163
    • Slider 192
    • Slider 75
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo
2022 Copyright © 2012-2022 Miejski Ośrodek Kultury