IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magiczne Okienko" - wyniki
Wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magiczne Okienko” 2014
Temat konkursu: „Sport to zabawa, sport to zdrowie.”
Grupa I (5-6 lat, przedszkole)
I miejsce – Leon Mazurkiewicz ( Rybnickie Centrum Kultury w Rybniku)
II miejsce - Piotr Ciupek (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
III miejsce – Julia Bożek (Mysłowicki Ośrodek Kultury w Mysłowicach)
Wyróżnienia:
-
Alicja Czubak (Zespół Szkolno –Przedszkolny nr 11 w Rybniku)
-
Natalia Walczyna (Zespół Szkół w Białce)
-
Kamila Kaczmarczyk (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Franciszek Janik (Zespół Szkolno –Przedszkolny nr 11 w Rybniku)
-
Wiktoria Kaźmiruk (Zespół Szkół w Białce)
-
Alan Kuśka (Zespół Szkolno –Przedszkolny nr 11 w Rybniku)
-
Urszula Tytko (Mysłowicki Ośrodek Kultury w Mysłowicach)
-
Emilia Jaros (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Julia Tkocz (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Oliwia Świsulska (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Łukasz Twardzik (Szkoła Podstawowa nr 4 w Radlinie)
-
Emilia Olszewska (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Magdalena Patyk (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
Grupa II (klasy I-III szkoły podstawowej)
I miejsce - Aleksandra Mandrysz (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
II miejsce - Kuba Jakubowski (Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK w Rybniku)
II miejsce – Kinga Nowosielska (Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK w Rybniku)
III miejsce – Julia Gaszka (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
III miejsce – Anna Oliwa (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
Wyróżnienia:
-
Julianna Jechna (Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śl.)
-
Iga Krawczyk (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Oliwia Maciejczyk (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Maja Sokół (Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śl.)
-
Kajetan Sarna (Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK w Rybniku)
-
Marcelina Bienek (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Amelia Kwapisz (Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śl.)
-
Kamil Romanik ( Rybnickie Centrum Kultury w Rybniku)
-
Agata Pawliczek (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Amelia Stacha (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Anna Chojeńska (Mysłowicki Ośrodek Kultury w Mysłowicach)
-
Milena Wiśniewska (Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie)
-
Małgorzata Mol (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Anna Siatka (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Paulina Buchalik (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
Grupa III (klasy IV-VI szkoły podstawowej)
I miejsce - Krystyna Syty (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
II miejsce – Magdalena Bloch (Pracownia Plastyczna „Creatio” przy MDK w Rybniku)
II miejsce – Szymon Szulik (Pracownia Plastyczna „Creatio” przy MDK w Rybniku)
III miejsce – Zuzanna Białas (Pracownia Plastyczna „Creatio” przy MDK w Rybniku)
III miejsce – Zuzanna Chmielewska (Pracownia Plastyczna „Creatio” przy MDK w Rybniku)
Wyróżnienia:
-
Karolina Bień (Mysłowicki Ośrodek Kultury w Mysłowicach)
-
Anna Dorobis (Pracownia Plastyczna „Creatio” przy MDK w Rybniku)
-
Zofia Wróblewska (Pracownia Plastyczna „Creatio” przy MDK w Rybniku)
-
Ismena Jakimczyk (Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie)
-
Małgorzata Kania (Pracownia Plastyczna „Creatio” przy MDK w Rybniku)
-
Emilia Konopka (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Mikołaj Kotas (Pracownia Plastyczna „Creatio” przy MDK w Rybniku)
-
Julia Świsulska (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Julia Ożóg (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
-
Alicja Lisowska (Pracownia Plastyczna „Kontrasty” przy MDK w Rybniku)
Grupa IV (klasy I-III gimnazjum)
I miejsce - Zuzanna Synoś (Gimnazjum Publiczne w Błażowej)
II miejsce - Wiktoria Czerny (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
III miejsce – Natalia Łukaszewska (Pracownia Plastyczna „Kontrasty” przy MDK w Rybniku)
III miejsce – Barbara Bugdol (Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku)
Wyróżnienia:
-
Edyta Kowalska (Radlin)
-
Magdalena Wola (Mysłowicki Ośrodek Kultury w Mysłowicach)
-
Martyna Michalik (Pracownia Plastyczna „Creatio” przy MDK w Rybniku)
-
Dominika Choinkis (Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Wodzisławiu Śl.)
-
Weronika Podgajna (Zespół Szkół w Białce)
Grupa V (dzieci niepełnosprawne)
I miejsce - Konrad Świder (Zespół Szkół w Białce)
II miejsce – Kamil Cimek (Zespół Szkół Specjalnych w Czerwionce Leszczynach)
III miejsce – Bogdan Toczka (Zespół Szkół Specjalnych w Czerwionce Leszczynach)
Uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie w dniu
12 grudnia 2014 o godzinie 15.00.