Czarna komedia - spektakl teatralny w wyk. RST

Wydarzenie od: 2021-10-16Wydarzenie do: 2021-10-16

Miejski Ośrodek Kultury w Radlnie zaprasza na CZARNĄ KOMEDIĘ Pettera Shaffera w wykonaniu Radlińskiego Studia Teatralnego.
16.10 godz. 18.00

Jednoaktowa farsa brytyjskiego dramatopisarza PETERA SHAFFERA. Jest jedną z najczęściej grywanych komedii na świecie. Została przełożona na kilkadziesiąt języków.

Fabuła:
Do mieszkania młodego rzeźbiarza ma przyjść z wizytą bogata kolekcjonerka dzieł. Artysta „pożycza” pod nieobecność sąsiada jego ekskluzywne meble, aby zrobić dobre wrażenie na milionerce. Gdy przygotowania dobiegają końca, nagle gaśnie światło. Akurat w tym momencie zaczynają napływać goście. Awaria wywołuje lawinę niespodziewanych zdarzeń. W ciemnościach spotykają się wszyscy oczekiwani oraz kilku, dość niespodziewanych gości.

Komizm Czarnej komedii polega na odwróceniu sytuacji gdy na scenie GAŚNIE ŚWIATŁO, aktorzy poruszają się swobodnie, a kiedy ZAPALAJĄ SIĘ REFLEKTORY, wszyscy poruszają się po omacku.

Autor:

CLEA- Kamila Serafin
SCHUPPANZIGH- Daria Zychma
BAMBERGER- Anna Maj

Licencja na wystawienie utworu została wydana przez "Stowarzyszenie Autorów ZAiKS"

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie.

ZAPRASZAMY!