Zajęcia stałe
ZAJĘCIA STAŁE MOK Radlin :
Budynek MOK:
Radlin 44-310
ul. Mariacka 9
Poniedziałek
godz.
13.00-18.00 | Nauka gry na pianinie - instruktor Izabela Bugla-Słomian
16.00-17.00 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 6 - instruktor Maria Rzechanek
17.00-18.00 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 5 - instruktor Maria Rzechanek
18.00-19.00 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 4 - instruktor Maria Rzechanek
16.00-17.30 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 2 - instruktor Sabina Borkowska
17.30-19.00 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 3 - instruktor Sabina Borkowska
19.40-20.40 | ZUMBA fitness - Szkoła Tańca i Animacji TAŃCZYMY
19.00-21.45 | Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU - instruktor Grzegorz Święty
16.00-19.30 | Grupa GRAFIKI dla dorosłych i młodzieży - instruktor Wiesława Sobczak-Skaba
Wtorek
godz.
14.00-16.00 | Związek Emerytów Nauczycieli (II wtorek w miesiąca)
16.00- 20.00 | Zajęcia wokalne - instruktor Sylwia Lubszczyk
17.00-19.30 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 1 - instruktor Sabina Borkowska
19.30-21.00 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" A- dorośli instruktor Sabina Borkowska
19.00-20.30 | Kurs Tańca Towarzyskiego i Użytkowego - instruktor Grzegorz Święty
20.30-21.30 | Kurs Tańca, LATINO SOLO - grupa zamknięta - instruktor Grzegorz Święty
17.00-19.00 | Chór Męski „Echo” - dyrygent Tymoteusz Kubica
17.00-20.00 | Zrzeszenie Miłośników Drobnego Inwentarza (III wtorek, niedziela miesiąca - godz. 9.00)
17.00-20.00 | Stowarzyszenie Radlińska PRZYSTAŃ (I wtorek miesiąca)
Środa
godz.
14.00-16.00 | Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów KOŁO RADLIN I
15.30-16.30 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 6 - instruktor Maria Rzechanek
16.30-17.30 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 5 - instruktor Maria Rzechanek
17.30-18.30 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 4 - instruktor Maria Rzechanek
14.00-17.00 | Nauka gry na pianinie - instruktor Izabela Bugla-Słomian
15.30-17.00 | Dziecięca Grupa Plastyczna „Mała Pasja” gr. I (6-8 lat) - instruktor Marieta Kuczera-Rok
17.00-18.30 | Dziecięca Grupa Plastyczna „Mała Pasja” gr. II (9-11 lat) - instruktor Marieta Kuczera-Rok
18.30-20.30 | Chór Mieszany im. J. Słowackiego - dyrygent Katarzyna Wuwer
20.00-21.00 | Kurs Tańca, LATINO SOLO - grupa zamknięta- instruktor Grzegorz Święty
18.30-21.30 | Zespół Chóralny SONARTE - dyrygent Tymoteusz Kubica
16.00-19.30 | Grupa WITRAŻU dla dorosłych i młodzieży - instruktor Adam Kała
Czwartek
godz.
17.00-19.00 | Grupa Twórcza „Pasja” dorośli - instruktor Jadwiga Pietrek
16.00-20.00 | Zajęcia wokalne - instruktor Sylwia Lubszczyk
16.00-17.30 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 2 - instruktor Sabina Borkowska
17.30-19.00 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 3 - instruktor Sabina Borkowska
17.00-18.30 | Stowarzyszenie Radlińska Przystań - zajęcia ruchowe
19.00-21.30 | Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU - instruktor Grzegorz Święty
Piątek
godz.
09.30-13.00 | Orkiestra Dęta MARCEL - dyrygent Franciszek Magiera
16.00-21.00 | Modelarnia lotnicza - instruktor Ryszard Zielonka
18.30-20.30 | Chór Mieszany im. J. Słowackiego - dyrygent Katarzyna Wuwer
18.00-20.00 | Studio Teatralne ReSeT - instruktor Patryk Groborz
Sobota
godz.
9.00-11.00 | Studio Teatralne ReSeT - instruktor Patryk Groborz
MAŻORETKI - trener Monika Góralska
Poniedziałek SP1
17:00-18:30 – kadetki młodsze
18:30-21:00 – małe formy juniorki/seniorki
Wtorek SP1
17:00-18:30 – kadetki starsze
18:30-20:30 – juniorki/seniorki
Środa SP4
16:00-17:00 – mini kadetki
17:00-18:30 – kadetki młodsze
18:30-19:30 – małe formy kadetki
19:30-21:00 – mamy mażoretek
Czwartek SP1
17:00-18:30 – kadetki starsze
18:30-20:30 – juniorki/seniorki
Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie
44-320 Radlin
ul. Mariacka 9
Tel. 32 4568928, 4568633
e-mail: mok@radlin.pl