• Slider 247
  • Slider 248
  • Slider 249

Program imprez

 

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zaprasza do zapoznania się z harmonogramem na miesiąc luty 2024.

LUTY 2024

 
FERIE Z MOK
01.02
  • godz. 11:00
    DZIECIECY AEROBIK - JUMP JUMP!

    - zabieramy sportowy strój, obuwie i pozytywną energię

02.02
  • godz. 17:00 - 19:00
    "W MAGICZNEJ KRAINIE"
    - BALIK PRZEBIERAŃCÓW dla dzieci
05.02
  • godz. 11:00
    SzachMACIEK
    zajęcia szachowe dla dzieci

06.02

  • godz. 11:00
    ZGADUJ ZGADULA

    - gry i zabawy dla dzieci

07.02

  • godz. 11:00
    PALCE LIZAĆ!
    - deserowe krajobrazy
   
09.02
  • godz. 18:00
    ILUZJONISTA MAGIC MITORAJ
    POKAZ ILUZJI DLA CAŁEJ RODZINY


    Bilety: dzieci i młodzież - 40zł; dorośli 60zł

    Wiek od 5 lat
    Bilety do nabycia w kasie MOK (8:00 - 16:00)
    oraz na biletyna.pl i kupbilecik.pl
06
-
11.02
  • godz. 10:00 - 18:00
    Wystawa zwierząt egzotycznych - PAJĘCZAKI | WSTĘP BILETOWANY

    Ceny biletów na plakatach i stornie MOK
20.02
  • godz. 10:00
    ADAM KOT - "LATAJĄCE CUDA NATURY" - spotkanie autorskie | organizacja dla SP

    Prace autora do zobaczenia w Galerii Obiektywnej MOK
24.02
  • godz. 17:00   |   WSTĘP WOLNY
    ŚWIĘTO MOWY OJCZYSTEJ
    DZIYŃ GODKI ŚLÓŃSKIJ


    Gość specjalny: Łukasz Kohut - poseł do Parlamentu Europejskiego

    - "Ło pieronie!" - spektakl taneczny na podstawie musicalu "Mamma mia" w wyk. Zespołu Tańca Towarzyskiego DEJA VU

    W programie również: Chór JADWIGA, konkurs Godki Ślóńskij, sztand z ksionżkami o Ślońsku i po ślońsku wydawnictwa SILESIA PROGRESS, szolka kawy, konsek zisty, nagrody i gyszynki
 
 

          WYSTAWY

 

  • Galeria  OBIEKTYWNA:

    ADAM KOT "LATAJĄCE CUDA NATURY" - wystawa fotografii
     
  • Galeria KAMERALNA

    06-11.02.24  |  godz. 10:00 do 18:00
    Wystawa zwierząt egzotycznych - PAJĘCZAKI - (wstęp biletowany)

 

 


ZAJĘCIA STAŁE:

 

Poniedziałek
13.00-18.00 | Nauka gry na pianinie - instruktor Izabela Bugla-Słomian

16.00-17.00 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 6 - instruktor Maria Rzechanek

17.00-18.00 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 5 - instruktor Maria Rzechanek

18.00-19.00 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 4 - instruktor Maria Rzechanek

16.00-17.30 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 2 - instruktor Sabina Borkowska

17.30-19.00 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 3 - instruktor Sabina Borkowska

19.40-20.40 | ZUMBA fitness - Szkoła Tańca i Animacji TAŃCZYMY

19.00-21.45 | Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU - instruktor Grzegorz Święty

16.00-19.30 | Grupa GRAFIKI dla dorosłych i młodzieży - instruktor Wiesława Sobczak-Skaba

 

Wtorek
14.00-16.00 | Związek Emerytów Nauczycieli (II wtorek w miesiąca)

16.00- 20.00 | Zajęcia wokalne - instruktor Sylwia Lubszczyk

17.00-19.30 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 1 - instruktor Sabina Borkowska

19.30-21.00 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" A- dorośli instruktor Sabina Borkowska

19.00-20.30 | Kurs Tańca Towarzyskiego i Użytkowego - instruktor Grzegorz Święty

20.30-21.30 | Kurs Tańca, LATINO SOLO - grupa zamknięta - instruktor Grzegorz Święty

17.00-19.00 | Chór Męski „Echo” - dyrygent Tymoteusz Kubica

17.00-20.00 | Zrzeszenie Miłośników Drobnego Inwentarza (III wtorek, niedziela miesiąca - godz. 9.00)

17.00-20.00 | Stowarzyszenie Radlińska PRZYSTAŃ (I wtorek miesiąca)

 

Środa
14.00-16.00 | Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów KOŁO RADLIN I

15.30-16.30 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 6 - instruktor Maria Rzechanek

16.30-17.30 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 5 - instruktor Maria Rzechanek

17.30-18.30 | Grupa Artystyczna Mały PRZYTUP gr. 4 - instruktor Maria Rzechanek

14.00-17.00 | Nauka gry na pianinie - instruktor Izabela Bugla-Słomian

15.30-17.00 | Dziecięca Grupa Plastyczna „Mała Pasja” gr. I (6-8 lat) - instruktor Marieta Kuczera-Rok

17.00-18.30 | Dziecięca Grupa Plastyczna „Mała Pasja” gr. II (9-11 lat) - instruktor Marieta Kuczera-Rok

18.30-20.30 | Chór Mieszany im. J. Słowackiego - dyrygent Katarzyna Wuwer

20.00-21.00 | Kurs Tańca, LATINO SOLO - grupa zamknięta- instruktor Grzegorz Święty

18.30-21.30 | Zespół Chóralny SONARTE - dyrygent Tymoteusz Kubica

16.00-19.30 | Grupa WITRAŻU dla dorosłych i młodzieży - instruktor Adam Kała

 

Czwartek
17.00-19.00 | Grupa Twórcza „Pasja” dorośli - instruktor Jadwiga Pietrek

16.00-20.00 | Zajęcia wokalne - instruktor Sylwia Lubszczyk

16.00-17.30 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 2 - instruktor Sabina Borkowska

17.30-19.00 | Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 3 - instruktor Sabina Borkowska

17.00-18.30 | Stowarzyszenie Radlińska Przystań - zajęcia ruchowe

19.00-21.30 | Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU - instruktor Grzegorz Święty

 

Piątek
09.30-13.00 | Orkiestra Dęta MARCEL - dyrygent Franciszek Magiera

16.00-21.00 | Modelarnia lotnicza - instruktor Ryszard Zielonka

18.30-20.30 | Chór Mieszany im. J. Słowackiego - dyrygent Katarzyna Wuwer

18.00-20.00 | Studio Teatralne ReSeT - instruktor Patryk Groborz

 

Sobota
9.00-11.00 | Studio Teatralne ReSeT - instruktor Patryk Groborz

 

 

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie
44-320 Radlin
ul. Mariacka 9
Tel. 32 4568928, 4568633
e-mail: mok@radlin.pl


 
  • Kalendarz
  •  

  • W obiektywie
  • Imprezy w regionie
    • Slider 4
    • Slider 3
    • Slider 5
    • Slider 49
  • Współpracują z MOK
    • Slider 7
    • Slider 192
    • Slider 75
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo
2024 Copyright © 2012-2022 Miejski Ośrodek Kultury