• Slider 189
  • Slider 188
  • Slider 191
  • Slider 190
  • Slider 28

    Kliknij i polub nas.

    • Slider 16
    • Slider 17

Zajęcia stałe


 
 

SZKOŁA TAŃCA I ANIMACJI „TAŃCZYMY”
Poniedziałki :    godz.19.40         ZUMBA FITNES
środy:        godz.19.00        Kurs Tańca Towarzyskiego

Poniedziałek
13.00-19.00        Nauka gry na pianinie – instruktor Izabela Bugla-Słomian
16.00-17.00        Gr Art Mały PRZYTUP  VI – instruktor Maria Rzechanek
17.00-18.00        Gr Art Mały PRZYTUP  gr. V– instruktor Maria Rzechanek
18.00-19.00        Gr Art Mały PRZYTUP  gr. IV– instruktor Maria Rzechanek
19.40            ZUMBA fitness - Szkoła Tańca i Animacji TAŃCZYMY
17.00-19.15        Grupa Artystyczna "PRZYTUP"  1 – Sabina Borkowska
19.00-20.00         Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU --gr. I– Grzegorz Święty
20.00-21.30        Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU - gr. II– Grzegorz Święty
19.15-21.45        Próba - Zespół Muzyczny TATA SŁAWEK
19.15-21.30        Chór Mieszany im. J Słowackiego

Wtorek
14.00-16.00        Związek Emerytów Nauczycieli  II wtorek w miesiącu 
16.00- 20.00        Zajęcia wokalne - Sylwia Lubszczyk
18.00-19.00        Zespół wokalny RETRO
16.00-17.00        Grupa Artystyczna "PRZYTUP"  3  – Sabina Borkowska                                                                             
17.00-18.00        Grupa Artystyczna "PRZYTUP"  2  – Sabina Borkowska                                                                             
19.00-21.00        Grupa Artystyczna "PRZYTUP" DOROŚLI – Sabina Borkowska 
17.00-18.30         Młodzieżowa Grupa Twórcza "PASJA" – Jadwiga Pietrek
18.00-21.30         Klub Fotograficzny FOTOBALANS
17.00-19.00        Chór Męski „Echo”
17.00-20.00        Zrzeszenie Miłośników Drobnego Inwentarza  III wtorek lub niedziela miesiąca
17.00-20.00        Stowarzyszenie Radlińska PRZYSTAŃ (I wtorek miesiąca)


Środa
14.00-16.00        Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów KOŁO RADLIN I
16.00-18.00        Stowarzyszenie Pszczelarzy „Stara Barć”(II środa w miesiącu)
15.30-16.30        Gr Art Mały PRZYTUP  VI – instruktor Maria Rzechanek
16.30-17.30        Gr Art Mały PRZYTUP  gr. V– instruktor Maria Rzechanek
17.70-18.30        Gr Art Mały PRZYTUP  gr. IV– instruktor Maria Rzechanek
14.20-17.20        Nauka gry na pianinie – instruktor Izabela Bugla-Słomian
16.00-16.45        Dziecięca Grupa Plastyczna „Mała Pasja” gr. I (5-7 lat) – Katarzyna Szymik
17.00-18.00        Dziecięca Grupa Plastyczna „Mała Pasja” gr. II (8-10 lat) – Katarzyna Szymik
18.30-21.00        Orkiestra Dęta MARCEL – Franciszek Magiera (II połowa miesiąca- środy)
                                                                                                                                                                  
Czwartek
16.30-19.30        Grupa Twórcza „Pasja” – dorośli – Jadwiga Pietrek
19.00            Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU – Grzegorz Święty
16.00-20.00        Zajęcia wokalne - Sylwia Lubszczyk                                                                       
16.00-17.30         Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 3  – S. Borkowska                                                                                        
17.30 -19.00        Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 2  – S. Borkowska

Piątek
10.30-13.00        Orkiestra Dęta MARCEL – Franciszek Magiera (I połowa miesiąca- piątki)
16.00-21.00        Modelarnia lotnicza  – Ryszard Zielonka 
16.00-18.00        Młodzieżowy Teatr ZWIERCIADŁO (10-15 lat) – Monika Kubica-Skaba
17.00-19.00        Chór Męski „Echo”
18.00            Radlińskie Studio Teatralne – Patryk Groborz

Sobota
08.00 -10.00        Radlińskie Studio Teatralne – Patryk Groborz 

 

ŚWIETLICA MOK GŁOŻYNY
poniedziałki    godz.16.00-19.30        Grupa GRAFIKI dla dorosłych i młodzieży– Wiesława Sobczak-Skaba
środa         godz.    16.00-19.30    Grupa WITRAŻU dla dorosłych i młodzieży –Adam Kała


MAŻORETKI
MINI KADETKI;
• Wtorek 16:00-17:00 (SP 4)
KADETKI gr. B
• Poniedziałek 16:30-18:00 (SP 4)
• Czwartek 16:00-17:00 (SP 1)
KADETKI gr. A
• Poniedziałek 18:00-19:00 Małe Formy (SP 4)
• Wtorek 17:00-19:00 (SP 4)
• Czwartek 17:00-19:00 (SP 1)
• Piątek 16:30-18:00 Akrobatyka-tydzień parzysty (SP 4) lub 16:30-18:30 Balet/Jazz-tydzień nieparzysty (SP 4)
JUNIORKI/SENIORKI
• Poniedziałek 19:00-21:00 Małe formy (SP 3)
• Wtorek 19:00-21:30 (SP 1)
• Czwartek 19:00-21:00 (SP 1)
• Piątek 18:00-19:15 Akrobatyka Juniorki, 19:15-20:30 Akrobatyka Seniorki-tydzień parzysty lub 18:30-20:30 Balet/Jazz (SP 4)

 

  • Wkrótce
  • Dzieje się
    • Slider 164
    • Slider 56
    • Slider 82
    • Slider 33
    • Slider 35
    • Slider 36
    • Slider 39
  • Per aspera ad astra

  • Pogoda w Radlinie
  • Wejść na stronę:

    Dzisiaj: 82

    Wszystkich: 241861

  • Przypomnienie

    Informujemy, że wszystkie pozostawione prace, elementy dekoracji lub rzeczy osobiste będą przechowywane do 1 tygodnia.

  • W obiektywie
  • *W każdym momencie można zrezygnować z subskrypcji.

  • Imprezy w regionie
    • Slider 4
    • Slider 3
    • Slider 5
    • Slider 49
  • Współpracują z MOK
    • Slider 8
    • Slider 105
    • Slider 6
    • Slider 53
    • Slider 163
    • Slider 75
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo
2019 Copyright © 2012-2019 Miejski Ośrodek Kultury