Nowa strona WWW Miejskiego Ośrodka Kultury

Mamy nadzieję, że szata graficzna zostanie zaakceptowana przez odwiedzających. Przedstawiamy nowy sposób prezentowania informacji, który pozwoli na szybkie wyszukiwanie oraz na swobodne poruszanie między nimi. Będziemy również dokładać wszelkich starań, aby wszystkie wiadomości były zawsze aktualne.

Dodatkowym atutem jest połączenie z portalem społecznościowym Facebook. Cel jaki nam przyświeca to zmaksymalizować dostęp do informacji o imprezach, konkursach, życiu w MOK.

Aby kontakt  był pełniejszy dajemy możliwość komunikacji z nami za pomocą: komentarzy na stronie, komentarzy na Facebook oraz arkusza kontaktowego.

• Wkrótce

2022 Copyright © 2012-2022 Miejski Ośrodek Kultury